לייטויז'ן מספקת שירותי תאורה לאולמות וגני אירועים בכל רחבי הארץ ומציעה מגוון אפשרויות תאורה בהתאמה אישית . החל מיצירה של תאורה רומנטית לחופה בלתי נשכחת ועד לתאורה דינמית לרחבת הריקודים – כשאתם בוחרים בלייטויז'ן אתם יכולים להיות בטוחים שנהפוך את החזון העיצובי שלכם לחוויית תאורה בלתי נשכחת.

תאורה לחופה
חופה קסומה ורומנטית היא המומחיות של לייטויז'ן והדרך שלנו להיות חלק קטן מהרגע הכי חשוב בחיים שלכם. החשיבות שביצירת תאורה לחופות מתחילה בהקשבה אמיתית לרצונות שלכם וממשיכה בעיצוב תאורה שיעזור לחלום שלכם להתעורר לחיים. שורה של פנסים חכמים, אפקטים ייחודיים ומפעיל מקצועי יעניקו לחופה שלכם רובד של רומנטיקה על זמנית ויאפשרו לכל האורחים לנצור את הרגע המיוחד שלכם לנצח.

תאורה דינמית לרחבת הריקודים
תאורה דינמית לרחבת הריקודים מאפשרת לכם להפוך כל חגיגה של אהבה למסיבת ריקודים בלתי נשכחת. תוך של שילוב אפקטים ויזואליים אשר מותאמים לקצב ולסגנון המוסיקה המועדפת עליכם ושימוש בתוכנות המחשב המתקדמות בעולם, אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם לא יישארו לשבת. אנו מציעים מגוון של ספוטים, זרקורים ואנימציות לרחבת הריקודים ומקפידים לשלב טכנאי תאורה שילווה אתכם לאורך כל האירוע.

תאורה דקורטיבית לשולחנות, מזנונים ופינות ישיבה
כדי ליצור את האווירה האינטימית אשר מתאימה לכל אזור אנו מאפשרים לכם ליהנות מתאורת LED רכה וסולידית. תוך שימוש בתאורה סטטית אשר מפוזרת לאורך כל המתחם, ניתן להגיע לתאורה בגוון שמתאים לכל אזור ולספק אלמנטים דקורטיביים לכל פינה. בעזרת שימוש בטכניקות תאורה ייחודיות לאזור הבופה ולשולחנות הישיבה ניתן ליצור חוויה גסטרונומית כבר מהרגע הראשון ולהעניק לאורחים שלכם פינה שבה הם יוכלו לשבת ולשוחח באווירה נעימה.

התאמה מלאה לגני אירועים פתוחים ומקורים כאחד
 בכדי לאפשר לכם ליהנות מתאורה איכותית לאורך כל האירוע, אנו מקפידים להתאים את סוג התאורה לשעה ולמיקום שבו יתקיים האירוע. אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת לשעות השקיעה באירועים המתרחשים תחת כיפת השמיים ודואגים ליצור אווירה ייחודית בכל מקום ובכל שעה. בעזרת שימוש בגופי תאורה אלחוטיים ובטכנולוגיית הLED המתקדמת, ניתן להגיע לתאורה בכל תוואי שטח וללא צורך בחיבור לחשמל.

מפעיל מיומן בכל אירוע – שקט נפשי ואפקטים ויזואליים בזמן אמת
מתוך הבנה עמוקה של הצרכים שלכם וכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו מהיום הראשון, אנו דואגים לספק תמיכה טכנית לכל אורך האירוע. אנו דואגים להציב טכנאי תאורה מקצועי אשר מצויד במחשב נייד ושולט בכל האספקטים הוויזואליים של האירוע. בעזרת שליטה אקטיבית בלוח הבקרה הממוחשב ניתן ליהנות מתאורה שמתכתבת עם האווירה של האירוע ויוצרת אפקטים מיוחדים בזמן אמת.