לייטויז'ן היא אחת מחברות התאורה המובילות והמוערכות בישראל. החברה, אשר הוקמה בשנת 2005, הפכה בתוך זמן קצר לחלק בלתי נפרד מתעשיית האופנה והטלוויזיה המקומית. לרשות החברה צוות מהנדסי תאורה ומעצבים ויזואליים אשר מספקים פתרונות תאורה על פי דרישה ונמצאים שם בכל רגע בכדי להעניק לכם את חווית השירות הטובה ביותר. כחלק מהמאמץ הבלתי פוסק להיות בחוד החנית של תחום התאורה, חברתנו מקפידה להתעדכן בכל הטרנדים העולמיים ולרכוש את מיטב הציוד המקצועי בכדי לאפשר לכם לממש את החזון העיצובי שלכם. לאחר שהספקנו לעבוד עם המותגים הגדולים ביותר במשק הישראלי ולספק תאורה לתוכניות הטלוויזיה הנצפות בישראל, אנחנו מאמינים ששירות מקצועי ויחס אישי הם המפתח ליצירת חברויות עסקיות שממשיכות לאורך שנים. כשאתם בוחרים בשירותים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שנעמוד לצדכם לאורך כל הדרך ונעניק לכם את היחס שמגיע לכם. אנו מודעים לכך שהלקוחות שלנו הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו ומזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה הקטנה והקסומה שיצרנו בשנים האחרונות.

השירותים שמעניקה חברת לייטויז'ן

תאורה לתוכניות טלוויזיה

לייטויז'ן מעניקה שפע של פתרונות תאורה בהתאמה אישית עבור מגוון של תוכניות טלוויזיה. בזכות צוות של מעצבי תאורה בראשותו של דקר אזולאי, החברה מאפשרת לכם ליהנות מתאורה איכותית ובקרה בזמן אמת תוך שימוש בפנסי התאורה מתקדמים בעולם.

תאורה לאירועים

לייטויז'ן גאה לקחת חלק ביום הכי חשוב שלכם ולספק שפע של אפשרויות תאורה לאירועים בכל רחבי הארץ. בעזרת ציוד תאורה והגברה מתקדמים ותוך שילוב של מערכות ווידאו על פי דרישה, אנו יוצרים חוויה ויזואלית ששמה אתכם במרכז הבמה.

תאורה לתצוגות אופנה

לייטויז'ן עוזרת לכם להפוך את מסלולי האופנה לזוהרים מאי פעם ושמה את כל הזרקורים על הקולקציה האחרונה שלכם. בזכות עיצוב תאורה דקורטיבי במיוחד, אנו יוצרים את מעטפת התאורה הטובה ביותר לכל תצוגה ונמצאים איתכם לאורך כל המסלול.

תאורה וסאונד לכנסים

לייטויז'ן מספקת מגוון של פתרונות תאורה וסאונד לכנסים ולימי חברה ודואגת להעניק סל של שירותים  לכל אירוע. בעזרת שילוב של מקרנים רבי עוצמה, נורות LED אלגנטיות ומערכות האודיו מתקדמות תוכלו להפיק בקלות כל כנס או הרצאה.

תאורה למלונות ולמשרדי עסקים

לייטויז'ן מעניקה ייעוץ והתאמה של תאורה למגוון מכללות, משרדים ומלונות אשר מעוניינים להעניק לקהל לקוחותיהם חווית תאורה ברמה הגבוהה ביותר. החברה עובדת בצמוד למעצבי הפנים והאדריכלים המובילים בישראל בכדי ליצור תאורה דקורטיבית לכל חלל.

דקר אזולאי

דקר אזולאי הינו מנכ"ל חברת לייטויז'ן והאיש שאחראי על עיצוב התאורה של תוכניות הטלוויזיה הנצפות ביותר בישראל. עם ניסיון של למעלה מ20 שנה בהפקת תאורה למגוון של מופעים בארץ ובעולם והקפדה על חדשנות, מקצועיות ויחס אישי, דקר נחשב לאחד המומחים הגדולים באפיון ועיצוב תאורה בהתאמה אישית. בזכות שילוב בין תפיסה ויזואלית ייחודית ויכולות הנדסיות מתקדמות, דקר מעניק ייעוץ אישי ותכנון מקיף למגוון של אולפני טלוויזיה, תצוגות אופנה, הופעות של אומנים ועוד.

מעצב התאורה הראשי של האירועים הטלוויזיוניים הגדולים בישראל

דקר אזולאי עומד מאחורי עיצוב התאורה של תוכניות הטלוויזיה המצליחות בישראל ועובד בשיתוף פעולה מלא מול מעצבי התפאורה, הסאונד והדיגיטל של כל הזכייניות המובילות. דקר משמש כמעצב התאורה הראשי של תוכניות טלוויזיה רבות כגון: האח הגדול, ארץ נהדרת, אקס פקטור, דה וויס, מועדון לילה ועוד. דקר אחראי על עיצוב התאורה של האירועים הטלוויזיוניים הנצפים ביותר בישראל ובין עבודותיו הרבות ניתן למנות ייעוץ ועיצוב תאורה מלא לגמר של הישרדות, לטקס פרסי אנשי השנה ולטקס פרסי הטלוויזיה ועוד רבים מהטקסים הגדולים.

התמחות בעיצוב תאורה לתצוגות אופנה

חיבתו של דקר לעולם האופנה ולאספקטים הדקורטיביים של עיצוב התאורה, באה לידי ביטוי בעבודתו רבת השנים מול רשתות האופנה המובילות ובהתאמת האלמנטים הנדרשים לכל קולקציה חדשה. דקר משמש מזה שנים רבות כיועץ הבכיר לתצוגות האופנה של חברת קסטרו, של שבוע האופנה בגינדי ואף שימש בעברו כיועץ התאורה הראשי של טקס מלכות היופי.

ייעוץ לחברות ולאירועים פרטיים

דקר מעניק שירותי ייעוץ ואפיון תאורה למגוון של משרדים ופרויקטים נדל"נים ועובד בשילוב פעולה מול כמה ממעצבי הפנים המובילים בישראל. דקר מעניק יעוץ אישי לכנסים בין לאומיים אשר מתרחשים בישראל ונמצא בקשר הדוק עם מלונות יוקרה אשר מבקשים את שירותיו עבור מגוון של אירועים פרטיים.

בנימה אישית

"אני מאמין שעבודה איכותית מגיעה מתשוקה אמיתית ואהבה חסרת פשרות למקצוע התאורה. האפשרות להגשים את החזון העיצובי של כל לקוח ולקוח ולעמוד בראשות חברה שדוגלת במקצוענות ברמה הגבוהה ביותר היא אחד הדברים שגורמים לי לדעת שבחרתי במקצוע הנכון. השילוב בין האספקטים היצירתיים לאספקטים הפונקציונליים שבתחום מהווה את התשתית המקצועית שבה אני מפיק כל אירוע ומרגיש זכות גדולה להיות שותף לכמה מתוכניות הטלוויזיה האהובות עלי. אני מזמין אתכם לפנות אלינו ולאתגר אותנו עם כל דרישה הפקתית ולתת לנו לספק לכם פתרונות יצירתיים במיוחד".

שלכם

דקר אזולאי