תאורה איכותית היא אחד האספקטים החשובים ביותר בכל יצירה טלוויזיונית והמומחיות של החברה שלנו. חברת לייטויז'ן מספקת שפע של פתרונות תאורה למגוון תוכניות טלוויזיה ומעניקה ייעוץ ועיצוב תאורה בידי אחד ממעצבי התאורה המובילים בישראל. בעזרת רתימת הניסיון של מנכ"ל החברה דקר אזולאי והיכרותו העמוקה עם האולפנים המובילים, אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לתאורה שתתאים בדיוק לתוכנית שלכם.

תאורה לתוכניות בידור ופאנלים טלוויזיוניים
לייטויז'ן מספקת עיצוב תאורה לתוכניות בידור ופאנלים טלוויזיוניים רבים תוך תשומת לב מיוחדת לסגנון הצילום, לגודל האולפן ודרישות ההפקה. בעזרת שילובים של תאורה רכה ומחמיאה ומערכת פנסים אקטיבית, ניתן להגיע לסוג התאורה הנדרשת בכל סט, מערכון או ראיון מקצועי. החל מתוכניות קומיות כגון צחוק מעבודה ועד לפאנלים כגון מועדון לילה, לרשות החברה ניסיון עשיר בתוכניות הבידור הפופולריות בישראל.

תאורה לתוכניות ריאליטי
החל מאקס פקטור ועד לדה וויס – לייטויז'ן היא הבחירה של תוכניות הריאליטי המובילות בישראל. בעזרת שילוב של אפקטים וויזואליים דינמיים ויצירת קונסטרוקציית תאורה שמותאמת במיוחד לתוכנית שלכם, חברתנו מעניקה פתרונות יצירתיים לכל צורך הפקתי וחזון ויזואלי. בעזרת שימוש חכם בטכנולוגיית LED ובפנסי התאורה הטובים בעולם, לייטויז'ן מעניקה לכל תוכנית ריאליטי את האקס פקטור שלו היא זקוקה.

תאורה לצילומי שטח
צילומי שטח מצריכים פריסה של תשתית תאורה איכותית והתחשבות תמידית בתאורת השמש הטבעית. לייטויז'ן מעניקה מגוון של אפשרויות תאורה עבור הפקות שטח וצילומי השלמה שנעשים תחת כיפת השמיים. לרשותנו ציוד טכנולוגי מתקדם אשר מותאם למזג האוויר הישראלי ומאפשר צילום לאורך כל שעות היממה כדי שאתם תוכלו לבחור בפריים המנצח בכל פעם מחדש.

תאורה לשידור חי
שידור חי הוא לא הזמן לטעויות ולכן אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם הטובים ביותר. לייטויז'ן עומדת מאחורי התאורה של כמה מהתוכניות הנצפות בישראל ומעניקה פתרונות תאורה בשידור חי. בעזרת עיצוב תאורה אשר מתכתב עם היתרונות של כל סט צילומים והתממשקות מלאה עם מערכת הבקרה של כל אולפן, אתם יכולים להיות בטוחים שאנשי המקצוע הטובים ביותר יהיו לצדכם בזמן שאתם הכי צריכים אותם.

בזכות הניסיון – החל מארץ נהדרת ועד לאח הגדול
ללייטויז'ן יש ניסיון עשיר בעיצוב תאורה למגוון סטים ובניית תשתית וויזואלית לצילומים של תוכניות רבות. לחברה, בראשות דקר אזולאי, ניסיון רב שנים בהפקת תאורה עבור תוכניות הטלוויזיה הנצפות ביותר בישראל ועבודה שוטפת עם מיטב הבימאים והמפיקים המקומיים.