לייטויז'ן מספקת מעטפת מלאה של סאונד ותאורה למגוון של כנסים ואירועים עסקיים. החל מבניית האפיון האידיאלי לכל חלל ועד להפעלת הציוד בזמן הכנס, אנו נעמיד לרשותכם את הציוד המתקדם בעולם ונספק מענה מושלם לצרכים הייחודיים שלכם. לרשותנו ניסיון עשיר בתחום הכנסים ועבודה שוטפת עם בתי המלון המובילים בישראל בכדי להעביר כל כנס, הרצאה או פרזנטציה באופן המקצועי ביותר. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהבטיח לאורחים שלכם כנס בלתי נשכח.

סאונד מושלם בכל נאום ובכל פרזנטציה
סאונד איכותי מאפשר לכל האורחים שלכם ליהנות מהכנס ולהאזין לכל מילה. בעזרת מערכת הגברה איכותית ותוך התאמה של סוג הרמקולים והמיקום שלהם לצרכים האקוסטיים של כל אולם, ניצור חווית סאונד אשר  מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. בנוסף, נמליץ על המיקרופונים האופטימליים לסוג הכנס, בכדי לצמצם רעשי רקע ולהגיע לצליל נקי במיוחד. בין שלל דגמי המיקרופונים הקיימים בחברתנו ניתן להשיג את הדגמים הבאים:

  • מיקרופונים קווים
  • מיקרופונים אלחוטיים
  • מיקרופונים מבודדים לדש הבגד
  • מיקרופונים משולבי אוזניה ( מדונה)

תאורה לכנסים: שילוב בין פונקציונליות לדקורטיביות עיצובית
בתחום הכנסים ישנה חשיבות עליונה להצגת הדוברים השונים ולהענקת הזרקור והגוון הייחודי לכל אזור. יש להתחשב גם בגודל החלל, במספר האורחים ובגובה הבמה על מנת ליצור תאורה מחמיאה ואלגנטית כאחד. בנוסף, קיימת חשיבות עליונה בשמירה על האספקט העיצובי והתאמת סוג התאורה לניואנסים הדקורטיביים העדינים ביותר. בעזרת שילוב של גופי תאורה אלחוטיים אנו נשמור על השפה הוויזואלית הקיימת ונתאים את גוף התאורה האופטימלי לתוואי השטח.

מערכות צפייה מתקדמות ומגוון של מקרנים
בשנים האחרונות אנו עדים לדרישה לשילוב הצד החזותי ולאפשרות צילום וצפייה של הדוברים השונים מעל מסכי ענק. לייטויז'ן מציעה מגוון של מקרנים ומסכי LCD  אשר מאפשרים לכם ליצור חוויה אינטראקטיבית ולהוסיף טוויסט יצירתי בכל כנס. תוך הקפדה על הסתרת המקרנים ופריסה מקדימה של מסכי ההקרנה במיקום המבוקש, תעניקו לאורחים שלכם חווית ווידאו ותוכלו לשדרג כל הרצאה.

אפשרות למיקור חוץ
לייטויז'ן מאפשרת לכם לבצע מגוון של שינויים ותוספות בעזרת שירות מיקור חוץ ייעודי לתחום הכנסים. באופן זה ניתן לקבל מענה מדויק לדרישות שלכם ללא כל התחייבות ולדעת שצוות העובדים נבחר בקפידה במיוחד עבור הצרכים שלכם.

ליווי אישי – טכנאי צמוד
בכדי להבטיח שהכנס יעבור בצורה הטובה ביותר, לייטויז'ן מעניקה עמדת שירות לקוחות וטכנאי מקצועי אשר אחראי על הפעלת התאורה וביצוע שינויים בזמן אמת. בדרך זו אתם יכולים לדעת שתקבלו את השירות הטוב ביותר ותזכו למענה בכל רגע.