הבית הוא המקום האולטימטיבי לערוך אירועים פרטיים ועסקיים, להזמין את האנשים הכי יקרים ולחלוק את הרגעים הכי חשובים. לייטויז'ן מציעה לכם חבילת תאורה, סאונד והקרנה איכותית שמשלבת בין גופי התאורה המתקדמים בעולם וציוד טכני מתקדם. אנשי המקצוע המובילים בישראל והתאמה מלאה לכל קונספט עיצובי. מתוך פתיחות רעיונית מלאה לדרישות ולרצונות העיצוביים שלכם, אנו ניצור קונספט שיעניק האווירה ההולמת לכל אירוע חברתי או עסקי ותספק לכם פלטפורמה חזותית לערב מהנה.

חוויה תאורה ייחודית לכל אירוע
תאורה היא אחד מהאלמנטים העיצוביים הדומיננטיים ביותר בכל אירוע ואפשרות אמיתית לספק רושם רב עוצמה. מתוך פתיחות רגשית ורצון להגשים את החזון הוויזואלי שלכם אנו נציע לכם את גופי התאורה המתאימים ביותר ונבנה בצוותא אפיון מפורט שמתאים לדרישות שלכם. נציע לכם מגוון של אפשרויות עיצוביות וטכניות, כדי ליצור חווית תאורה וסאונד ייחודי לכל אירוע.

התאמה מושלמת לאירועי חוץ  –  ללא צורך בחשמל
לייטויז'ן מאפשרת לכם לערוך את האירוע בדיוק במקום שאתם רוצים בלי לדאוג לתשתית החשמל. בעזרת גופי התאורה האוטונומיים שלנו ניתן ליצור אירוע בחיק הטבע או בחצר הבית שלכם, ללא צורך בהזמנה של גנרטור או בהתאמת המיקום של גופי התאורה לרשת החשמל. אסתטי יותר ובטוח יותר מאי פעם, התאורה נטענת ומתאימה לכל התכנסות משפחתית או אירוע עסקי.

תאורה אלחוטית ששומרת על עיצוב נקי
גופי תאורה ניידים מאפשרים לכם ליצור קונספט עיצובי אישי או לשמור על המוטיב המרכזי בכל אירוע. בלי חוטים שמשתרכים בכל פינה ומפריעים לאורחים שלכם, גופי התאורה הניידים הינם אלחוטיים לחלוטין ותורמים לשמירה על הקו העיצובי הנבחר. ניתנים להזזה בכל רגע ושומרים על האווירה האלגנטית בכל מקום, גופי התאורה האלחוטיים מאפשרים פיזור עדין ואחיד של התאורה.

תאורה חכמה ושליטה בלחיצת כפתור
חווית המשתמש נחשבת לאחד האלמנטים החשובים ביותר בתאורה לאירועים קטנים ומפגשים חברתיים והבסיס הפונקציונלי של גופי התאורה המתקדמים בעולם. לייטויז'ן מציעה לכם שפע של גופי תאורה דקורטיביים אשר נשלטים בעזרת שלט רחוק ומאפשרים לכם לבצע שינויים ויזואליים מכל מקום ובכל זמן.

שומרים על איכות הסביבה
בלייטויז'ן מקפידים להשתמש בתאורת ה LED אשר נחשבת לתאורה הידידותית ביותר לסביבה. בזכות צריכה אנרגטית נמוכה במיוחד, טכנולוגיה זו מאפשרת חיסכון בהוצאות החשמל וניתנת לשילוב הן באזורים הפנימיים יותר של הדירה והן באזורי הגן והמרפסת. תאורת הLED אינה גורמת לכל שינוי בטמפרטורה, מה שהופך אותה לאידיאלית לאירועי פנים וחוץ מרובי משתתפים.